B İ Z   K İ M İ Z

HAKKIMIZDA

Etki Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu, İstanbul Anadolu yakasının İş ve Ticaret merkezi olarak kabul edilen Ataşehir’ de genç, dinamik, yenilikçi kadrosu ve çözüm odaklı hukuki anlayışı ile müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmaktadır.

Büromuz hukukun genel ilkeleri, mesleki etik ve toplumsal değerler dâhilinde, bireysel ve kurumsal müvekkillerin muhtemel anlaşmazlıklarında; önleyici hukuk hizmetiyle yol gösterici ve her türlü hukuki sorunda başarı – sonuç odaklı bir çalışma anlayışı içerisindedir. Kısacası avukatlık büromuz, sadece meydana gelen uyuşmazlıkları ve hukuki sorunları çözerek değil, henüz bu sorunlar meydana gelmeden müvekkillerine sunacağı hukuki danışmanlık hizmeti ile müvekkillerinin menfaatini koruma gayesini taşımaktadır.

Etki Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu olarak, hukuki anlamda sunulacak hizmet neticesinde, başarı ve verim alabilmenin temel taşı olarak gördüğümüz müvekkil ile güçlü ve sağlıklı iletişim bağını, müvekkillerimize her zaman için sağlayacağımız, şeffaf ve aktif bilgi paylaşımı sayesinde gerçekleştirmekteyiz.

Kurulduğu günden itibaren müvekkillerinin sorun ve ihtiyaçları dâhilinde her gün değişen ve artan hukuki ihtiyaçlara, güncel, hızlı ve etkili çözümler sunan Etki Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu güçlü hukuki kadrosu ve alanında etkin avukatları ile hukukun bütün alanlarında faaliyet göstermekte ve çözümler üretmektedir. Hukukun tüm alanlarında hizmet vermekle birlikte, büromuz aşağıda ayrıca belirtilen alanlarda kapsamlı ve nitelikli hukuki hizmet sunmaktadır.